Неділя, 18.04.2021, 20:59
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Вербська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисне посилання
Корисне посилання
Корисне посилання

Заходи

     У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу 19.09.2019р. практичний психолог школи Хоптюк О.В. провела для учнів 7 класу бесіду з елементами тренігу «Булінг у шкільному середовищі». Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі , мали можливість поговорити про те, хто стає жертвами шкільного булінгу. Учні отримали пам’ятку , про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.

      Учнівське самоврядування Вербської ЗОШ створили інформаційний стенд, буклети та скриньку довіри щодо виявлення та по   передження булінгу ( цькування).

         Психологом школи серед учнів 5-х класів була проведена виховна година у вигляді тренінгу з метою виховування у дітей почуття толерантності, бути небайдужим до чужого горя, запобігти дитячому насиллю, формувати нетерпимість до проявів агресії, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля.

      «Підтримка та взаємодопомога дуже важливі для людини, що зазнає насилля, булінгу. Якщо ви стали свідком такої ситуації, не можна бути байдужим, треба намагатися припинити насилля, за потреби покликати на допомогу»

        Проведена діагностика «Обізнаність учнів щодо порушення їх прав та гідності»

для виявлення рівня обізнаності учнів щодо змісту понять «жорстоке поводження » та «насильство».

Наші контакти
вул.Шкільна,7,
c. Верба,
Дубенського району,
Рівненської області,
35670,
тел. 0971131970,
e-mail:dubno_sat9@ukr.net
Корисне посилання
Корисне посилання
Корисне посилання
Корисне посилання
Корисне посилання
Корисне посилання

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz